Пристрій зарядно-випрямний MAXION PLUS-20 CT призначений для зарядки стартерних свинцево-кислотних акумуляторних батарей (надалі АкБ) типу 6СТ та 3СТ ємністю до 215 А/г. Потужність зарядного пристрою дозволяє миттєво почати зарядку АкБ.
Технічні характеристики:
1. Живлення від мережі змінного струму напругою (220+-10%В) частотою 50 Гц.
2. Струм заряду від 1 до 30 А.
3. Номінальна напруга заряджаємої АкБ – 6,12 і 24 В.
4. Максимальна вимірювальна напруга 30 В, мінімальна – 5 В.
5. Споживча потужність – 350 Вт.
6. Умови експлуатації: температура навколишнього повітря від -35 °С до +50 °С.
Перевірено в умовах Крайньої Півночі.
7. Габаритні розміри, мм не більше – 290х235х155.
8. Вага пристрою без коробки, кг, не більше – 6,3.
____________________________________________________________________________________________
Сайт нашого магазину https://start-oil.com.ua/

На нашому сайті ви можете знайти такий асортимент товарів:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Трансформаторные |
| Количество режимов заряда | 3 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Высота | 155 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие амперметра | Так |
| Наличие вольтметра | Так |
| Масса | 6.3 кг |