Пристрій зарядно-випрямний з торроїдальним трансформатором MAXION PLUS-25 AT «Heavy Duty» («heavy duty» – надпотужний) призначений для зарядки стартерних свинцево-кислотних акумуляторних батарей (надалі АкБ) типу 6СТ ємністю від 38Ah до 150Ah.
1.2. Потужність зарядного пристрою дозволяє миттєво почати зарядку АкБ.
Технічні характеристики:
1. Живлення від мережі змінного струму напругою (220+-10%В) частотою 50 Гц.
2. Струм заряду від 3 до 25 А.
3. Номінальна напруга заряджаємої АкБ 12,6 В.
4. Максимальна напруга 16 В.
5. Споживча потужність – 300 Вт.
6. У мови експлуатації: температура навколишнього повітря від -40 °С до +40 °С. Перевірено в умовах Крайньої Півночі.
7. Габаритні розміри, мм не більше – 265х220х170.
8. Вага пристрою без коробки, кг, не більше – 6,7.
____________________________________________________________________________________________
Сайт нашого магазину https://start-oil.com.ua/

На нашому сайті ви можете знайти такий асортимент товарів:
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Зарядное |
| Производитель | Maxion |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип зарядного устройства | Трансформаторные |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 220 мм |
| Длина | 265 мм |
| Высота | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие амперметра | Так |
| Наличие вольтметра | Так |
| Масса | 6.7 кг |