Пристрій зарядно-випрямний MAXION PLUS-30 BT-2 призначений для заряд-ки стартерних свинцево-кислотних акумуляторних батарей (надалі АкБ) типу 6СТ та 3СТ ємністю до 100Ah. Потужність зарядного пристрою дозволяє миттєво почати зарядку АкБ.
Технічні характеристики:
3.1. Живлення від мережі змінного струму напругою (220+-10%В) частотою 50 Гц.
3.2. Струм заряду 3А і вище.
3.3. Номінальна напруга заряджаємої АкБ – 6,12 і 24 В.
3.4. Максимальна вимірювальна напруга 99 В, мінімальна – 1 В.
3.5. Споживча потужність – 250 Вт.
3.6. Умови експлуатації: температура навколишнього повітря від -35 °С до +50 °С.
Перевірено в умовах Крайньої Півночі.
3.7. Габаритні розміри, мм не більше – 265х220х170.
3.8. Вага пристрою без коробки, кг, не більше – 5,8.
____________________________________________________________________________________________
Сайт нашого магазину https://start-oil.com.ua/

На нашому сайті ви можете знайти такий асортимент товарів:
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Зарядное |
| Производитель | Maxion |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип зарядного устройства | Трансформаторные |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 220 мм |
| Длина | 265 мм |
| Высота | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие амперметра | Так |
| Наличие вольтметра | Так |
| Масса | 5.8 кг |