3 632 ₴
Характеристики:
Джерело енергії для впевненого старту всіх класів автомобілів; АКБ цієї серії відповідають зростаючим вимогам до електричних показників акумулятора.
Забезпечують покриття ринку більш ніж на 95% та включають в себе акумулятори для машин азіатського виробництва.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 190 мм |
| Пусковой ток | 540 А |
| Емкость аккумулятора | 60 А·ч |
| Полярность | "1" (+ слева) |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Код запчасти | 0092S40060 |
| Состояние | Новое |