10 495 ₴
Характеристики:
Акумулятори Bosch T5 розроблені спеціально для екстремальних потреб в енергозабезпеченні та частих випадків розряду.
Області застосування: а/м для міжміських перевезень зі спальним відсіком, розвізні вантажівки з підйомною платформою, пожежні автомобілі, комфортабельні туристичні та міські автобуси.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 513 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Высота | 223 мм |
| Пусковой ток | 1000 А |
| Емкость аккумулятора | 180 А·ч |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Применение по типу | Грузовые автомобили |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Код запчасти | 0092T50770 |
| Состояние | Новое |