6 236 ₴
Характеристики:
Для автомобілів бізнес-класу потрібен акумулятор підвищеної ємності – для впевненого пуску потужного двигуна та енергозбереження систем безпеки і комфорту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 190 мм |
| Пусковой ток | 830 А |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Код запчасти | 0092S50130 |
| Состояние | Новое |