Стандартная технология (свинцово-сурмяний сплав, жидкий кислотный электролит сепаратор из стекловолокна) с электролитом в комплекте.
| Размеры (ДШВ) | 168*132*176 |
|---|
Масло для 2х-тактних двигунів AVIA 2T Low Smoke 1л
Масло для 4-тактних двигунів AVIA SPEED 4T Synthetic 10W40 1л
____________________________________________________________________________________________
Сайт нашого магазину https://start-oil.com.ua/

На нашому сайті ви можете знайти такий асортимент товарів:
Автомобільні акумулятори (VARTA, BOSCH, FIAMM, FORSE, MAXION, HANKOOK, SZNAJDER, ZAP, FULMEN, SAFA та інші)
Акумулятори для Грузових автомобілів
Акумулятори для скутерів, мопедів та мотоциклів.
Акумулятори для джерел безперебійного живлення, сонячних електростанцій
Моторні оливи, трансмісійні оливи, гідравлічні оливи, змазки.
Зарядні пристрої для акумуляторів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Huawei Power Source |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 14 А·ч |
| Обслуживание | Обслуживаемый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 168 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Высота | 176 мм |