11 244 ₴
Характеристики:
Технологія AGM (Absorbent Glass Mat - абсорбуюче скловолокно) - найкраща з технологій, що пропонуються на ринку. Спеціальні скловолоконні вкладки, які щільно прилягають до свинцевих пластин акумуляторної батареї AGM, зв'язують увесь електроліт. Високий тиск зводить до мінімуму втрати активної маси, забезпечуючи вкрай низький внутрішній опір. Прискорення реакції між електролітом та матеріалом пластин забезпечує передачу більшої кількості енергії в тих ситуаціях, коли це необхідно.
Можливість зарядки в динамічному режимі та чотирикратна циклічна стійкість у порівнянні з традиційними стартерними акумуляторними батареями свідчать про її відповідність найвищим вимогам. Вона необхідна для систем «старт/стоп» з рекуперацією енергії гальмування, а також для автомобілів з великою кількістю додаткових електричних пристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 105 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Высота | 190 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 393 мм |
| Состояние | Новое |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Пусковой ток | 950 А |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Код запчасти | 0092S5A150 |