Характеристики:
Спеціально для автомобілів, які використовуються в сфері комерційних перевезень, компанія Bosch випустила акумулятори серії ТЕ. Головною особливістю цієї моделі є застосування технології EFB. Як запевняють розробники, такі акумулятори володіють потужнішим експлуатаційний ресурс, що продовжує «життя» АКБ в два і навіть три рази (в порівнянні з традиційними свинцево-кислотними пристроями). Новинка використовує позитивно заряджену пластину, покриту спеціальної поліестерової плівкою. Подібне рішення забезпечує АКБ максимальну вібростійкість, а також здатність утримувати активну масу і витримувати багаторазові цикли зарядки / розрядки.
Серія Bosch ТЕ відповідає всім сучасним стандартам продуктивності:
Володіє високим пусковим струмом;
Створює необхідні умови для безперебійної роботи декількох видів додаткового електроустаткування.
В акумуляторах даної лінійки виробник застосував технологію PowerFrame, що припускає використання високопродуктивних електродів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 518 мм |
| Ширина | 276 мм |
| Высота | 242 мм |
| Пусковой ток | 1200 А |
| Емкость аккумулятора | 240 А·ч |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Тип аккумулятора | EFB |
| Применение по типу | Грузовые автомобили |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Код запчасти | 0092TE0888 |
| Состояние | Новое |