3 191 ₴
Характеристики:
Джерело енергії для впевненого старту всіх класів автомобілів; АКБ цієї серії відповідають зростаючим вимогам до електричних показників акумулятора.
Забезпечують покриття ринку більш ніж на 95% та включають в себе акумулятори для машин азіатського виробництва.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 207 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 190 мм |
| Пусковой ток | 470 А |
| Емкость аккумулятора | 52 А·ч |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Код запчасти | 0092S40020 |
| Состояние | Новое |