Характеристики:
Серія Bosch T4 HD:
Мають високі показники потужності і витривалості для техніки працює в тяжких умовах. У порівнянні з серією T3 мають підвищені пусковий струм і термін служби на 20%. Чи безпечні для установки в кабіні автомобіля (якщо це передбачено конструкцією).
Переваги акумуляторів Bosch:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 513 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Высота | 223 мм |
| Пусковой ток | 800 А |
| Емкость аккумулятора | 140 А·ч |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Применение по типу | Грузовые автомобили |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Код запчасти | 0092T40760 |
| Состояние | Новое |