6 941 ₴
Характеристики:
Акумулятори S4E з технологією EFB (Enhanced Flooded Battery) займають проміжне положення між традиційними акумуляторів і АКБ з технологією AGM.
Акумулятори з технологією EFB заповнені рідким електролітом, мають більш товсті свинцеві пластини, які поміщені в спеціальний конверт з мікроскопічного волокна. Плівка з мікроволокна утримує енергію і зберігає постійну вологість активної речовини на пластинах. Завдяки даній технології досягається підвищення заряду акумулятора, збільшується стійкість до циклічного розряду в порівнянні зі звичайними стартерний батареями, а втрати активного матеріалу максимально скорочуються.
Ці батареї ідеально підходять для автомобілів з функцією старт-стоп і є надійним джерелом енергії навіть при великій кількості підключеного електронного обладнання. Завдяки високій циклічної стійкості вони завжди, навіть в найсуворіших погодних умовах, здатні забезпечувати необхідну кількість енергії для запуску двигуна, відрізняються високою якістю виконання і збільшеним терміном експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 306 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Высота | 225 мм |
| Пусковой ток | 800 А |
| Емкость аккумулятора | 85 А·ч |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Тип аккумулятора | EFB |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Код запчасти | 0092S4E420 |
| Состояние | Новое |