DURACELL ADVANCED
ДОДАТКОВА ПОТУЖНІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ
Це джерело живлення відповідає найвищим вимогам провідних автовиробників, тому є ідеальним акумулятором для сучасного автомобіля.
Його конструкція поєднує в собі технологію повного кальцію для покращеної пускової потужності та максимальну безпеку завдяки подвійній кришці. Ця кришка гарантує, що кислота буде повністю утримуватися, навіть якщо батарея перекинеться або перевернеться. Додаткові функції включають покращений захист від зворотного удару, захист від електростатичного розряду ESD і газовий розрядник, який можна встановити з обох боків.
Duracell Advanced пропонує оптимізовані показники холодного пуску, надійну циклічну здатність і повністю не потребує обслуговування.
Ці типи батарей забезпечують майже повне покриття для всіх європейських і азіатських автомобілів.
Переваги
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 15.47 кг |
| Производитель | Duracell |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 62 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Высота | 175 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Страна производитель | Австрия |
| Длина | 241 мм |
| Состояние | Новое |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Пусковой ток | 550 А |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Применение по типу | Легковые автомобили |