MOLL - Зроблено в Німеччині
MOLL AFB старт/стоп заснований на технології MOLL EFB старт/стоп, але його поведінка бортової мережі була адаптована до AGM-батареї, так що він може працювати в автомобілях, BMS яких налаштована на AGM, з поліпшеними експлуатаційними характеристиками в порівнянні з AGM-батареєю. MOLL AFB start|stop є повноцінною заміною AGM в автомобілях, але з поліпшеними експлуатаційними характеристиками. MOLL AFB start|stop - це "кращий AGM".
Переваги:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moll |
| Тип аккумулятора | EFB |
| Емкость аккумулятора | 76 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Высота | 190 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 278 мм |
| Состояние | Новое |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Пусковой ток | 760 А |
| Применение по типу | Легковые автомобили |