Характеристики:
Завдяки чудовим експлуатаційним характеристикам, Safa Oro відповідає вимогам новітніх автомобілів середнього класу, а широкий асортимент акумуляторів забезпечує оптимальне охоплення ринку. Safa Oro може похвалитися максимальною безпекою, особливо завдяки захисній кришці.
Пристрасть і захоплення технологіями - найсильніші стимули для розробки чогось дійсно особливого. Акумулятори Safa є результатом нашого прагнення досягти досконалості - з винятковою пусковою потужністю і тривалим терміном служби. Незалежно від транспортного засобу та сфери застосування, у Safa завжди знайдеться відповідна батарея для тих, чиє серце б'ється швидше з кожним обертом двигуна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Safa |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 95 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Высота | 225 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 306 мм |
| Состояние | Новое |
| Полярность | "1" (+ слева) |
| Пусковой ток | 830 А |
| Код запчасти | S95JX |