
3 624 ₴
Тип: Гелевий GEL
Застосування:
Щоб підтримати цю місію і бачення, ми пропонуємо вам MAXION Energy Storage Gel Battery, акумуляторну батарею, засновану на гелевій технології. В якості електроліту в ній використовується гель, що робить її придатною для використання в складних умовах. Вона потребує мінімального обслуговування або взагалі не потребує його, безпечна для використання в різних місцях, оскільки не містить рідини всередині, тому не схильна до протікання, батарея може бути встановлена збоку і має довший термін зберігання завдяки низькому саморозряду. Оскільки деякі об'єкти відновлюваної або екологічно чистої енергетики розташовані у важкодоступних місцях, гелеві акумулятори енергії ідеально підходять для використання, оскільки вони можуть витримувати екстремальні погодні умови.
Сплеск попиту на екологічно чисту та сталу енергію при збереженні економічної ефективності можна пояснити нинішнім тиском з боку неприбуткових організацій, місцевих жителів, місцевих та національних урядів, а також приватних бізнес-структур. Цей заклик до дій є результатом суворого досвіду та достовірних доказів зміни клімату. Окрім екологічного аспекту, економічно ефективна діяльність є не менш важливою метою для компаній.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Huawei Power Source |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Емкость аккумулятора | 33 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 195 мм |
| Высота | 153 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Вес | 10.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренды | MAXION (Китай) |
| Технологія | GEL |