Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою (ДБЖ) MAXION призначене для експлуатації електроприладів в регіонах з нестабільною напругою та частим відключенням мережевої напруги.При нестабільності напруги в мережі ДБЖ дозволяє продовжити роботу від зовнішньої батареї. Призначений для використання тільки всередині приміщень. ДБЖ забезпечує захист електронної техніки для бізнесу чи офісу від підвищеної або зниженої напруги, імпульсних перешкод і небезпечної високої напруги.
Інвертор має зарядний пристрій та заряджає акумулятори.
Характеристики:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Частота | 55 Гц |
| Номинальная мощность | 3500 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 7000 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 7000 Вт |
| Солнечная батарея | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 455 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Высота | 330 мм |
| Вес | 26 кг |