Акумулятори INTER виробляються на одному з найбільших заводів у Східній Європі "Веста-Дніпро". Вибираючи батарею марки INTER, Ви будете впевнені в моментальному запуску двигуна і всіх електросистем Вашого автомобіля. INTER limited edition має європейський тип корпусу, має збільшений на 30% показник ємності. Виготовляється за інноваційною технологією кальцій/кальцій (Са/Са), завдяки чому зріс термін експлуатації АКБ.
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Грузовые автомобили |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 192 А·ч |
| Пусковой ток | 1350 А |
| Производитель | Westa |
| Длина | 513 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Высота | 223 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Состояние | Новое |