MOLL - Зроблено в Німеччині
MOLL XTRA Charge був розроблений для заряджання майже вдвічі швидше, ніж звичайні акумулятори, особливо при низькому рівні заряду, завдяки технології Nano Carbon Technology, яка має значний вплив на термін служби акумулятора. Це також стосується низької зарядної напруги, що робить MOLL XTRA Charge особливо придатним для старих автомобілів. Відмінні характеристики холодного пуску MOLL XTRA Charge гарантують задоволення від водіння навіть взимку.
Переваги:
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 75 А·ч |
| Пусковой ток | 720 А |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Производитель | Moll |
| Длина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 190 мм |
| Вес | 18.9 кг |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Код запчасти | 84075 |
| Состояние | Новое |