



922 ₴
Технология GEL - гелевые необслуживаемые аккумуляторы, предоставляет существенные преимущества:
| Размеры (ДШВ) |
|
|---|
Масло для 2х-тактних двигунів AVIA 2T Low Smoke 1л
Масло для 4-тактних двигунів AVIA SPEED 4T Synthetic 10W40 1л 
____________________________________________________________________________________________
Сайт нашого магазину https://start-oil.com.ua/

На нашому сайті ви можете знайти такий асортимент товарів:
Автомобільні акумулятори (VARTA, BOSCH, FIAMM, FORSE, MAXION, HANKOOK, SZNAJDER, ZAP, FULMEN, SAFA та інші)
Акумулятори для Грузових автомобілів
Акумулятори для скутерів, мопедів та мотоциклів.
Акумулятори для джерел безперебійного живлення, сонячних електростанцій
Моторні оливи, трансмісійні оливи, гідравлічні оливи, змазки.
Зарядні пристрої для акумуляторів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Huawei Power Source |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Пусковой ток | 90 А |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Полярность | "1" (+ слева) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Высота | 94 мм |