Пристрій зарядно-випрямний з торроїдальним трансформатором MAXION PLUS-25 AT «Heavy Duty» («heavy duty» – надпотужний) призначений для зарядки стартерних свинцево-кислотних акумуляторніх батарей (надалі АкБ) типу 6СТ ємністю від 38Ah до 150Ah.
1.2. Потужність зарядного пристрою дозволяє миттєво почати зарядку АкБ.
Технічні характеристики:
1. Живлення від мережі змінного струму напругою (220+-10%В) частотою 50 Гц.
2. Струм заряду від 3 до 25 А.
3. Номінальна напуга заряджаємої АкБ 12,6 Ст.
4. Максимальна напуга 16 Ст.
5. Споживча потужність – 300 Вт.
6. У мови експлуатації: температура навколишнього повітря від -40 °С до +40 °С. Перевірено в умовах Крайньої Півночі.
7. Габаритні розміри, мм не більше – 265х220х170.
8. Вага пристрою без коробки, кг, не більше – 6,7.
____________________________________________________________________________________________
Сайт нашого магазину https://start-oil.com.ua/

На нашому сайті ви можете знайті такий асортимент товарів:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зарядний |
| Виробник | Maxion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Висота | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Маса | 6.7 кг |