4 925 ₴
Характеристики:
Для автомобілів бізнес-класу потрібен акумулятор підвищеної ємності – для впевненого пуску потужного двигуна та енергозбереження систем безпеки і комфорту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Пусковий струм | 780 А |
| Ємність акумулятору | 77 А. г |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0092S50080 |
| Стан | Новий |