



668 ₴
Технологія GEL - гелеві необслуговувані акумулятори, надає істотні переваги:
| Размеры (ДШВ) |
|
|---|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huawei Power Source |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Пусковий струм | 55 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 119 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 129 мм |