6 150 ₴
6 027 ₴
При виробництві акумуляторів Exide AGM (Absorbent Glass Mat - абсорбуючий скловолоконний сепаратор) використовуються високоефективні компоненти та матеріали, у тому числі сепаратори зі скловолокна з розвиненою поверхнею, удосконалені свинцево-олов'яні сплави та унікальні вуглецеві добавки. Нова передова технологія LifeGrid™ забезпечує постійну потужність та збільшений термін служби.
Такі акумулятори ідеально підходять для автомобілів із системами старт-стоп або системою рекуперативного гальмування. Акумулятори AGM (Absorbent Glass Mat) нового покоління застосовуються для водного транспорту та автомобілів з інтелектуальними функціями економії палива.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 45 А. г |
| Пусковий струм | 380 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 237 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 227 мм |
| Вага | 13.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EK454 |
| Стан | Новий |