
3 633 ₴
Необслуговувана батарея серії BLUE Dynamic.Відповідає жорстким вимогам первинної комплектації (Е), забезпечує кращу в своєму класі пускову потужність і номінальну ємність. Дана авто акб - ідеальне рішення для транспортних засобів будь-якого класу. Виконана по технології решітки Power Frame®, що забезпечує довгий термін служби. Оптимальний струм холодної прокрутки - до 110%.
Аккумулятор VARTA® Blue Dynamic предназначен для автомобилей со средним уровнем электропотребления, т. е. оснащенных только стандартным оборудованием и не имеющих системы Start-stop. Аккумулятор VARTA® Blue Dynamic обеспечивает дополнительную стартовую мощность и стабильно высокую производительность на протяжении длительного времени. Благодаря самым высоким в Европе стандартам проектирования вы получаете высочайшее качество.
Запатентована решітка PowerFrame® з високою надійністю забезпечує необхідну стартову потужність, високу швидкість зарядки і стійкість до корозії.| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 540 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | D24 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренди | VARTA (Чехія) |