Необслуговувана батарея серії BLUE Dynamic. Відповідає жорстким вимогам первинної комплектації (ОЕ), забезпечує найкращу у своєму класі пускову потужність і номінальну місткість. Ця автоаб — ідеальне рішення для транспортних засобів будь-якого класу. Виготовлена за технологією решітки Power Frame®, що забезпечує довгий термін експлуатації. Оптимальний струм холодного прокручування — до 110%.
Акумулятор VARTA® Blue Dynamic призначений для автомобілів із середнім рівнем електроспоживання, тобто обладнаних тільки стандартним обладнанням і без системи Start-stop. Акумулятор VARTA® Blue Dynamic забезпечує додаткову стартову потужність і стабільно високу продуктивність упродовж тривалого часу. Завдяки найвищим у Європі стандартам проєктування ви отримуєте найвищу якість.
Запатентована решітка PowerFrame® з високою надійністю забезпечує необхідну стартову потужність, високу швидкість заряджання та стійкість до корозії.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Johnson Controls |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Пусковий струм | 440 А |
| Ємність акумулятору | 44 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Вага | 11.04 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кросс-номери | Varta 544402044 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полярність | R+ |
| Бренди | VARTA (Чехія) |
| Потужність (А/Год) | 44Ач |