Все було б добре але відправку зробили не на відділення н.п. А на адресу відділення н.п. кур'єром через що прийшлось переплатити за доставку.
Все інше було добре.А.К.Б. прийшов гарно запакований повністю заряджений.
Дякую, все добре.
Пока все нормально!
Вибрав зарядний пристрій, потім змінив рішення і мені поміняли його на інший. Який більш підійшов для моїх потреб. Рекомендую продавця.
Отличный акумутор
Доставили на следующий день. Заказывал с доставкой курьером. Исправный свежий аккумулятор, пришел заряженный на 100%.
Работают отлично. Рекомендую.